Osiedle MODERNO

Apartamenty Innova to, po Osiedlu Innova oraz Osiedlu Moderno, trzecia inwestycja realizowana przez FPP na wrocławskich Krzykach. Apartamenty Innova II i Apartamanety Innova III są kontynuacją rozbudowy osiedla Apartamenty Innova.

Projekt Apartamentów Innova, przygotowała, wielokrotnie nagradzana za aranżację, autorska pracownia architektury APA Hubka. W dwóch budynkach sześcio- i siedemnastopiętrowym, znajdzie się w sumie 206 mieszkań. Zostały one zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców.

Pracownia architektoniczna Pro Art. Konopka s.c. zaprojektowała Apartamenty Innova II i Apartamanety Innova III. W siedemnastopiętrowych apartamentowcach zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Eleganckie sylwetki budynków o narastającej ku górze bryle doskonale wpisują się w krajobraz Wrocławia.

Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura połączona z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Z najwyższych pięter podziwiać będzie można rozległą panoramę miasta. Wszystkie lokale oferują panoramiczne okna, zapewniające dobre nasłonecznienie, funkcjonalne rozkłady mieszkań z podziałem aranżacyjnym wnętrz na strefę dzienną i nocną oraz tarasy zapewniające przestrzeń i wygodę. Starannie zagospodarowane części wspólne pozwalają na wypoczynek. Na dachu nad poziomem parteru znajduje się zielona przestrzeń oraz place zabaw zapewniające zabawę i relaks najmłodszym mieszkańcom osiedla. Przewidziano również miejsca na stojaki na rowery. W garażu podziemnym oprócz miejsc postojowych dostępne będą  pomieszczenia na jednoślady. Na poziomie parteru oraz w podziemiach budynku znajduje się garaż zapewniający wygodne parkowanie samochodów.

Wyszukiwarka
Mieszkań
Ilość pokoi
Piętro
Powierzchnia zakres