Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy
Temat
 
Imię
 
Nazwisko
 
Telefon
E-mail
 
Treść
 
Oświadczam, że udzielam zgody Administratorowi Danych Osobowych – Osiedle Innova sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-804, Al. Jerozolimskie 94 – dalej „ADO”, na:
przetwarzanie przez ADO moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu nawiązania kontaktu lub udzielenia informacji w związku z wysłaniem formularza kontaktowego.
przetwarzanie przez ADO moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu przekazywania informacji marketingowych, w tym ofert, dotyczących bieżącej inwestycji Apartamenty Innova II i Apartamenty Innova III i sprzedaży lokali w tej inwestycji.
przetwarzanie przez ADO moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu przekazywania informacji marketingowych, w tym ofert, dotyczących inwestycji realizowanych obecnie i w przyszłości przez którąkolwiek ze spółek z grupy kapitałowej Fadesa Polnord Polska sp. z o.o. i sprzedaży lokali w tych inwestycjach.
używanie przez ADO telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
przesyłanie przez ADO informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia każdej z powyższych zgód oraz że wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wyszukiwarka
Mieszkań
Ilość pokoi
Piętro
Powierzchnia zakres